• چهل درجه
 • بى معرفت
 • بيمارم
 • عشقم اين روزا
 • گاهى بخند
 • خدانگهدار
 • تصميمتو بگير
 • یه آدم ديگه اى

بیوگرافی.
محمد علیزاده

http://persiantone.com/wp-content/uploads/2017/01/Goftam-Naro-Mohamad-Alizade-persiantone-News.jpg

محمّد علیزاده، خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز، ترانه سرای ایرانی است.

محمد علیزاده در بیست و سوم دی ماه سال ۱۳۶۰ در اشتهارد کرج به دنیا آمد. وی در حال حاضر در تهران زندگی می‌کند و برای اولین بار در ۴ سالگی خوانده است. تحصیلاتش ربطی به موسیقی ندارد، او مهندس کشاورزی است اما علاقه شدیدی به موسیقی دارد.

آنطور که خودش نقل می‌کند در سن ۱۹ سالگی برای اولین بار عاشق شده و به آن افتخار می‌کند. محمد علیزاده علاقه خاصی به قرآن دارد و سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را توانسته کسب کند. وی همچنین دو ترانه فکرشم نکن و جز تو را جزو محبوبترین ترانه‌هایش می‌داند.

فعالیت هنری

اولین آلبوم رسمی محمد علیزاده با نام همخونه در سال ۱۳۸۷ منتشر شد که آهنگ و تنظیم این آلبوم توسط امیر حسین سرگزی انجام شده است. این آلبوم دارای شماره مجوز (۴/۴۹۴۲ت) و شماره کتابخانه ملی (۸۹۱۸و) می‌باشد. این آلبوم نتوانست محمد علیزاده را آنطور که باید معرفی کند،

چندین سال پس از انتشار این آلبوم که فروش پایینی هم داشت یک آلبوم دیگر از وی با نام سوپرایز در آستانهٔ انتشار قرار داشت که به صورت اینترنتی پخش شد ولی با این حال موفقیت فوق‌العاده‌ای پیدا کرد و جزو بهترین آلبوم‌های موسیقی سال کشور به شمار می‌رفت. آخرین آلبوم محمد علیزاده در نیمه دوم اسفند ماه ۹۱ با نام «دلت با منه» به بازار عرضه شد که فروش بسیار خوبی در بازار موسیقی ایران داشت. در این آلبوم، ترانه‌های آلبوم سورپرایز که به صورت اینترنتی منتشر شده بود نیز قرار داشت.

وی سال‌های زیادی تلاش کرد تا بتواند در عرصه موسیقی ایران نام آشنا شود. وی مدت‌های زیادی به همراه بسیاری از خواننده‌های مشهور کشور نظیر رضا صادقی در رادیو جوان به اجرای برنامه پرداخته است. اجرای وی در رادیو جوان و آشنایی علیزاده با فرزاد حسنی باعث شد تا او آهنگ «خداحافظ» با شعری از فرزاد حسنی را برای تیتراژ برنامه کوله پشتی در سال ۱۳۸۵ پخش شد.

محمد علیزاده یکی از پرکارترین خواننده‌هایی است که با صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران همکاری داشته است. از جمله این ترک‌ها می‌توان از ساخت تیتراژ برای برنامه کوله پشتی، سریال سراب، شهر باران ۹۰ و ۹۱، ماه عسل ۸۹، مسابقه قرآنی تسنیم، جشن رمضان ۹۱ و ۹۲، صبحی دیگر، سریال خروس، میشه نگاه کنی و بر آستان جانان و سریال‌های زخم و برادر نام برد. این تعداد همکاری با سازمان صدا و سیما ایران در کمتر خواننده‌ای مشاهده شده است با این حال علیزاده بازهم قطعاتی را برای این سازمان در دست تهیه دارد.

اولین برنامه رسمی

محمد علیزاده اولین برنامه رسمی اش بر روی صحنه را در بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر در سال ۱۳۹۱ برگزار کرد. وی آخرین برگزار کننده کنسرت در سی آمین جشنواره موسیقی فجر در سال ۱۳۹۳ بود که اجرای وی در این جشنواره مورد توجه علاقه‌مندان قرار گرفت. این دومین باری بود که جشنواره موسیقی فجر با کنسرت محمد علیزاده به پایان می‌رسید. علیزاده هم اکنون رکوردار کنسرت‌های ایران است.
کلمات کلیدی: محمدعلیزاده ، محمد علیزاده ، بیوگرافی محمد علیزاده ، عکس محمد علیزاده ، عکس محمدعلیزاده

 

لیست
فطعات.

آلبوم گفتم نرو

 1. 1چهل درجهDownload
 2. 2بى معرفتDownload
 3. 3بيمارم Download
 4. 4عشقم اين روزاDownload
 5. 5گاهى بخندDownload
 6. 6خدانگهدارDownload
 7. 7تصميمتو بگيرDownload
 8. 8یه آدم ديگه اى Download

آلبوم دلت بامنه

 1. 1برگرد Download
 2. 2غم دنیاس Download
 3. 3دل بی تو غم زده Download
 4. 4خیلی برام عزیز خاطرت Download
 5. 5سرزنشDownload
 6. 6تورو میخواستم Download
 7. 7دلت با منه (ازم دوری)Download

آلبوم هم خونه

 1. 1هم خونه Download
 2. 2یدلار Download
 3. 3تمنا Download
 4. 4سکوت Download
 5. 5یدلار بی کلامDownload
 6. 6لب خاموش Download
 7. 7سنگ صبورDownload
 8. 8یدلار بی کلام ۲Download
 9. 9گل یاسDownload
 10. 10زمونهDownload

 

تیزر آلبوم
گفتم نرو.

آلبوم گفتم نرو دارای هشت قطعه به نام های بى معرفت، بيمارم، يه آدم ديگه اى، خدانگهدار، عشقم اين روزا، چهل درجه، تصميمتو بگير و گاهى بخند می باشد . تنظیم کلیه قطعات به جز بیمارم و خدانگهدار به عهده میلاد ترابی و قطعه بیمارم توسط معین راهبر و قطعه خدانگهدار توسط امیر حسین اویسی تنظیم شده است.

Checkout my
podcasts.

http://persiantone.com/wp-content/themes/Persiantone/assets/01-box-image-420x200.jpg

http://persiantone.com/wp-content/themes/Persiantone/assets/02-box-image-420x200.jpg