نوای پارسی :

گروه راک 4 عضو هسته ی خود را در دو سال گذشته از دست داده است.

و رهبر و موسس گروه گیتار میگوید که واقعا نمیداند چه حسی داشت وقتی این ماموریت تمام شد.آنگوس یانگ آینده  AC/DCرا نامطمئن میداند.در مصاحبه ای با رولینگ استون ؛یانگ –کسی که به همرا برادرش گروه را در 1973 تشگیل داد-می گوید که نمیدانست چه حسی خواهد داشت درباره نوازندگی با AC/DCزمانی که پروژه rockو bust کنونی آنها تمام میشود.3349
او میگوید”در حال حضر من نمیدانم”زمانی که از او درباره اینده پرسیدن.ما تسلیم شدیم که این پروژه پایان یابد ولی چه کسی میداند من بعدا چه حسی خواهم داشت؟وقتی شما قرارداد امضا میکنی و میگویی من این کارو را خواهم کرد و یا من آن کاررا خواهم کرد؛خیلی بهتر است که در انتها بگویی من هرکاری را که میخواستم انجام دهم به اتمام رساندم و انجام دادم.
AC/DCبا درگذشت  اعضایش طی دو سال گذشته  دچار مصیبت شد.در سپتامبر 2014,در یک آگهی منتشر شد که گیتاریست مالکوم یانگ بخاطر حمله جنون آمیزدرگذشت.در نوامبر 2014,آنگوس به گاردین گفت که علائم بیماری مالکوم زمانی شروع شده بود  که گروه آلبوم black ice را در سال 2008 ضبط  میکرد و بنابراین او مجبور بود  آهنگ ها را در فواصل بین ضبط ها مرور کند.این کار واقعا برای او مشکل بود او مجبور بود تعداد زیادی آهنگ را دوباره حفظ کند,آهنگ هایی که از قبل میدانست .یکی از آن ها را همان شبی که یاد گرفت اجرا کردیم.
این ادامه پیدا کرد,در نوامبر 2014 با از دست دادن طبل زن گروه به نام فیل راد زمانی که او در نیوز لند به جرم سو قصد کردن به قتل,تهدید به کشتن  و مصرف دارو های غیر مجاز متهم شده بود.بعدها وی به گناه خود به به مصرف دارو و تهدید به قتل اعتراف کرده و محکوم به حبس شد.
در ماه مارچ امسال این گروه آگهی دیگری منتشر کرد مبنی بر اینکه ,خواننده برایان جانسون  فعالیت خود را متوقف کرده صرفا بخاطر مسائل  پزشکی و ترس از از آسیب های جبران ناپذیری که به سیستم شنوایی او ممکن است وارد شود.
درنهایت در جولای ,کلیف ویلیام- کسی که از سال 1977 با گروه مسئول اجرای باس بود- میگوید “پروژه و ضبط ما را پس از اینکه اجرای کنونی کامل شد  پیچاندند.”ویلیام کسی بود که مثل جانسون در فلوریدا زندگی میکرد و از دوستان صمیمی او بود.
AC/DC بیشتر از 10 سفر برای اجرای rockو bust داشت که از 27 آگوست در شهر گرینبرو در شمال کارولینا شروع شد و در 20 سژتامبر در فیلادلفیا  پایان یافت.
زمان (تاریخ) میگوید این پایان برنامه AC/DCاست .

منبع وب سايت خبری و رسانه نوای پارسی

نظرات.

در حال حاضر هیچ نظری مربوط به این مقاله وجود دارد. شما برای اولین بار افتخار ویژه ارسال یک دیدگاه را دارید. با سپاس!

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>