محمدرضا گلزار با یاد ناصر عبداللهی و مرتضی پاشایی روی صحنه رفتمحمدرضا گلزار در بندرعباس به روی صحنه رفت

هنرمند محبوب سینمای کشور محمدرضا گلزار که در موسیقی هم‌ دستی دارد چهارشنبه‌شب بیست و نهم دی ماه اولین اجرای رسمی و مستقل خود را در تالار شهید آوینی بندرعباس در دو سانس به روی صحنه برد.

گروه خبری نوای پارسی: منطقه خلیج‌فارس، این کنسرت که به همت شرکت هنرمندان خاک جنوب روی صحنه رفت با استقبال خوب هواداران گلزار در هر دو سانس مواجه شد.

محمدرضا گلزار که در این کنسرت با قطعه “باور کن دنیامی” اجرایش را آغاز کرد و در ادامه قطعه “بگو آره” که پرطرفدارترین قطعه این کنسرت بود و با همراهی بسیار خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد را به اجرا در آورد.

“روز برفی” که حاصل همکاری مشترک این خواننده با مرحوم مرتضی پاشایی است، قطعه دیگری بود که گلزار در این کنسرت به اجرا گذاشت و در ادامه آثار “کار و به اینجا رسوندی”، “نگو نه”، “لعنتی”، “بهت عادت کردم”، “شک نکن”، “بارون زده”، “دلم شکست”، “چه خوبه دنیام”، “چی شد” و “چطوری دیوونه” برای حاضرین در سالن به اجرا گذاشته شد.

حامد برادران که پیش‌ازاین در بسیاری از قطعات محمدرضا گلزار به‌عنوان تنظیم‌کننده حضور داشته است رهبری گروه نوازندگان این اجرای زنده موسیقی را عهده‌دار بود و ماکان یعقوبی (نوازنده پرکاشن)، بنیامین بیانی (ساکسیفون)، خشایار جزی (گیتار الکتریک)، علی شقاقی (گیتار بیس)، سعید جامع (درامز)، علیرضا قیاس وند (گیتار الکتریک و کلاسیک)، حسن فراهانی (ترومپت)، سپهر ارشاد (ویولن) نیز دیگر اعضای نوازندگی این کنسرت بودند.

محمدرضا گلزار یاد ناصر عبداللهی را با خاطره‌ای از گروه آریان زنده کرد و از مخاطبان حاضر در کنسرت به احترام آن هنرمند نام دار هرمزگانی تقاضای 30 ثانیه سکوت کرد.

همچنین قبل از اجرای اثر “روز برفی” کار مشترک گلزار با مرحوم مرتضی پاشایی، این خواننده از مخاطبان حاضر در سالن این بار هم تقاضای 30 ثانیه سکوت و ذکر فاتحه برای آن هنرمند را کرد.

منبع: نوای پارسی

نظرات.

در حال حاضر هیچ نظری مربوط به این مقاله وجود دارد. شما برای اولین بار افتخار ویژه ارسال یک دیدگاه را دارید. با سپاس!

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>