روابط عمومی برنامه «خندوانه» در شبکه نسیم خبر داد؛

جدیدترین قطعه محسن چاوشی بنام “زندان” دهم بهمن رونمایی خواهد شد

گروه خبری نوای پارسی: جدیدترین قطعه محسن چاوشی بنام “زندان” به گفته روابط عمومی برنامه “خندوانه” در تاریخ دهم بهمن ماه یکهزارو سیصد و نود و پنج رونمایی خواهد شد.

به گزارش گروه خبری نوای پارسی، طی اطلاعیه ای که از سوی روابط عمومی برنامه «خندوانه» در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است، از حضور عروسک جدید خندوانه سخن به میان آمده است و همچنین انتشار قطعه «زندان» با صدای محسن چاوشی در تاریخ دهم بهمن، مهم ترین بخش های این اطلاعیه هستند.

سارا شمیرانی (مسئول روابط عمومی برنامه خندوانه) در این باره گفته: «به امید خدا قرار است 10 بهمن قطعه محسن چاوشی برای برنامه «خندوانه» پخش شود و با توجه به اینکه تاکنون چند بار این تاریخ تغییر پیدا کرده، امیدوار هستیم این سری این قطعه در زمان مشخص روی آنتن رود.» او گفته: «با توجه تمدید قرارداد برنامه «خندوانه» با شبکه نسیم، قرار است تولید و پخش این برنامه پرمخاطب تا شهریور ماه سال 96 ادامه پیدا کند. برای عید نوروز هم یکسری برنامه های ویژه تر ساخته می شود که شاید شرکت کردن مردم در بخش های اجرایی مسابقه «خنداننده شو» به زمان نوروز منتقل شود.»

وی در ادامه صحبت های خود اظهار کرد: موضوع حضور عروسک های جدید در برنامه «خندوانه» همچنان مطرح است اما مشخص نیست که این عروسک ها چه زمانی در برنامه حضور پیدا کنند.

پیش از این رامبد جوان در گفتگویی با “موسیقی ما” در این باره سخن گفته بود: «موزیک ویدئویی که برای این قطعه ساخته شده است، دوباره دچار تغییرات اساسی شده است و هنوز باب میل مجموعه نشده و همین دلیل باعث شده این قطعه منتشر نشود. چاوشی نهایت وقت و انرژی را برای تولید این قطعه صرف کرده و این اثر در بهترین حالت ممکن و با نهایت استانداردها در اختیار ما قرار گرفته است. بخاطر همین ما هم همه تلاشمان این است که در بهترین حالت منتشر شود. می خواهیم این اثر و موزیک ویدئو جوری منتشر شود که خود چاوشی هم وقتی آنرا می بیند، پیش خودش بگوید که دم شان گرم، قدر آهنگ را دانستند.»

منبع: نوای پارسی

نظرات.

در حال حاضر هیچ نظری مربوط به این مقاله وجود دارد. شما برای اولین بار افتخار ویژه ارسال یک دیدگاه را دارید. با سپاس!

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>