آیا «جاستین بیبر» برای دیدن هوادارانش به دبی می‌آید ؟جاستین بیبر برای دیدن هوادارانش به دبی می‌آید

گروه خبری نوای پارسی — وی در سال ۲۰۰۷، با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در  یوتوب، در بین کاربران آن وب‌گاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسکوتر براون، (او کسی بود که بعدأ مدیر برنامه‌هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چندآهنگهٔ دنیای من شروع کرد. در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیوییاش با نام دنیای من ۲ که ادامهٔ آلبوم چندآهنگهٔ قبلی‌اش با نام دنیای من بود، منتشر شد و در رتبهٔ ۱ جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت. چندی پیش هواداران آسیایی خواننده جوان كانادایی در كمپین‌هایی همه‌گیر در شبكه‌های اجتماعی خواستار حضور «جاستین بیبر» در دوبی و برگزاری كنسرت شدند. به گزارش «یاهو موزیك»، این درخواست‌ها در حالی عنوان شده است كه فهرست شهرهایی كه این خواننده در آنها در اوایل سال 2015 به اجرای زنده خواهد پرداخت اعلام شده و در آن هیچ ردی از آسیا به چشم نمی‌خورد.
طبق اعلام مدیربرنامه‌های این خواننده در تور 2015 این چهره موسیقی، قطعات جدید جاستین و چند آهنگ از آلبوم «جورنالز» اجرا خواهد شد. جاستین بیبر در سال ۲۰۰۷ با قرار دادن ویدئوهایی از خواندن خود در یوتیوب در بین كاربران آن وبگاه محبوب شد و در سال ۲۰۰۸ توسط اسكوتر براون، (كسی كه بعدا مدیربرنامه‌هایش شد) به صنعت موسیقی وارد شد. او به‌طور رسمی خوانندگی را از سال ۲۰۰۹ و با انتشار آلبوم چندآهنگه دنیای من شروع كرد.

در سال ۲۰۱۰ اولین آلبوم استودیویی‌اش با نام دنیای من ۲ كه ادامه آلبوم چندآهنگه قبلی‌اش با نام دنیای من بود، منتشر شد و در رتبه یک جدول بیلبورد ۲۰۰ جای گرفت. پس از انتشار آلبوم دنیای من ۲ توری جهانی را با نام تور دنیای من آغاز كرد. فیلم سه‌بعدی او نیز با نام هرگز نگو هرگز كه یك مستند كنسرتی است در اوایل سال ۲۰۱۱ اكران شد و به پرفروش‌ترین فیلم مستند، موزیكال و كنسرتی تاریخ آمریكا تبدیل شد. در اواخر سال ۲۰۱۱ دومین آلبوم استودیویی وی با نام زیر دارواش به بازار آمد كه همانند آلبوم اولش، شماره یک جدول بیلبورد ۲۰۰ شد.

منبع : وب سایت خبری-رسانه ای نوای پارسی

نظرات.

  1. Ariya

    فروردین 31, 1396 (15:29) پاسخ دادن

    لطفا برای خرید بلیط جاستین درو بیبر در 16 اردیبهشت 1396 برابر 6 می 2017 در شهر دبی امارات متحده عربی با ایمیل TehranNorth@yahoo.com تماس حاصل فرمائید…””100 درصد زیر قیمت”””
    با تشکر از وبسایت خوب پرژن تن.

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>