بررسی آلبوم گر عشق (Mangy Love) اثری از کاس ام سی کامبز (Cass McCombs)2016_CassMcCombs_MangyLove_Press_160816

نوای پارسی : یک بار دیگر، کالیفرنیایی ها در نشان دادن زشتی بشریت موفق شدند. Cass McCombs در حال پیاده روی در یک کوچه است که جسد یک دختر بدون لباس را در یک جعبه یخ پیدا میکند. او به مسیرش ادامه می دهد، از بین ابرهای سیاه درست شده از دود، از یک خشکشویی میگذرد و Brigid را پیدا میکند، کسی که یک بخاری را بین پاهایش قرارداده تا گرم شود. آنها با هم چای سبز میخورند و قبل از خداحافظی، افکار شر در ذهن داشتند.

این خلاصه‌ی آهنگ In A Chinese Alley یکی از 12 آهنگ نهمین آلبوم آیین کالیفرنیایی Mangy Love است، آهنگی که مانند یک هالیوود کلاسیک می ماند و ذهن را مانند یک رمان محبوب تسخیر میکند. این آهنگ ساز پیچیده و آواره، شعر نامرتب خود را در طول 13 سال از آغاز آلبوم A صورت داده است و همچنان آن را با شوخی، تصاویر اوهامی و ملودی عمیق folk-rock ادامه می دهد. هدف او، مانند همیشه، نشان دادن زشتی بشریت است. در سالی پر از تیترهای آکنده به خون، دوران سختی برای Mangy Love سپری شد. تکرار حلقه وار ملودی کلاسیک پخته شده McCombs به نام ” بسوز بسوز بسوز” قبل از پرسیدن این سوال که “چند وقت قبل این رود خون منعقد شده؟” می گوید ” ما همه در حال جنگ هستیم”.

منبع وب سایت خبری و رسانه ی نوای پارسی

نظرات.

در حال حاضر هیچ نظری مربوط به این مقاله وجود دارد. شما برای اولین بار افتخار ویژه ارسال یک دیدگاه را دارید. با سپاس!

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>