نواي پارسي : اپل به دنبال مدير در حوزه غزليات در ios ١٠ است

شرکت اپل در آغاز کار فصل جدید iso10 به دنبال “مدیر در حوزه عزلیات “است .
ادی کو نایب رئیس ارشد شرکت اپل در حوزه ی نرم افزار و سرویس های اینترنتی به شرکت اپل کمک کرد تا  نرم افزار ios جدید را در کنفرانس پیشرفت های جهانی که در روز 13 جون 2016 در سانفرانسیسکو بزگزار میشد معرفی کند.
زمانی که apple music از این طراحی جدید درسیستم ios10 استفاده کند به کاربران این امکان را میدهد که همزمان با گوش کردن به اهنگ بتوانند متن غزلیات را مشاهده کنند.
همانطور که mbw اشاره میکند،شرکت اپل تنها یک  لیست جدید شغلی برای “مدیرحوزه غزلیات “در دفتر خارج از شهر santa clara در پست کرده است

در کنار نیاز به توانایی انعطاف پذیری فردی و توانایی تحلیل قوی و تخصص در نرم افزار اکسل؛مهارت در نوشتن و داشتن سابقه کار در غزلیات از امتیازات ویژه محسوب میشود.شرکت اپل در ماه جون به دنبال نیرو بود.

image

متن آگهی استخدامی بدین صورت بود:”یه دنبال یک مدیر برای رهبری یک تیم با مهارت های عالی در نوشتن ؛اطلاعات درزمینه موسیقی؛و توجه به جزئیات هستیم”
“علاقمند به تکنولوژی و میل برای به چالش کشیدن جریان کنونی کار با ایده های جدید برای پیشرفت و بهبود روند ؛داشتن اطلاعات عمومی،با احساس و ایده ال گرا و تجربه کاری در زمینه نوشتن اشعار و غزلیات

یکسال پیش شروع شد،گفته میشود که شرکت apple music در حال کار کردن بر روی وجه جدیدی است که  جایگزین ظاهر رنگ امیز کنونی با پیش زمینه ی سیاه و سفید خواهد شد،به خوبی آلبوم های هنری بزرگ.
این نمونه با طراحی شهودی لذت بردن از اهنگ مورد علاقتان را بیشتر میکند .
شرکت ان را در صفحه ی نمایش ios10  قرار داده است.
شما میتوانید غزلیات رو هنگام گوش دادن به آهنگ ببینید.

  • image

منبع وب سايت خبري نواي پارسي

نظرات.

در حال حاضر هیچ نظری مربوط به این مقاله وجود دارد. شما برای اولین بار افتخار ویژه ارسال یک دیدگاه را دارید. با سپاس!

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>