نوزده ماه پس از انتشار  آلبوم «پاییز تنهایی»

آلبوم جدید احسان خواجه‌امیری بنام  «سی سالگی» ،در تاریخ نهم شهریور منتشر خواهد شد
نوای پارسی : آلبوم جدید «احسان خواجه‌امیری»، بنام سی سالگی هفته آینده به بازار می‌آید.
«احسان خواجه امیری» خواننده و سرپرست آلبوم‌های موفق «عاشقانه‌ها» و «پاییز تنهایی» از انتشار آلبوم جدیدش بنام «سی سالگی» در روز سه‌شنبه نهم شهریور ماه 1395 خبر داد. بر این اساس هواداران این هنرمند یک سال و هفت ماه یا به عبارتی نوزده ماه پس از انتشار آلبوم موفق «پاییز، تنهایی»، مجموعه جدید این خواننده را خواهند شنید.154564
هشتمین آلبوم آلبوم احسان خواجه امیری، مانند سه آلبوم قبلی او توسط موسسه فرهنگی-هنری «آوای هنر» به بازار روانه خواهد شد و پخش این مجموعه توسط شرکت «هنر اول» صورت می گیرد.
این هنرمند همچنین قصد دارد موزیک‌ تصویری یکی از قطعه های آلبوم «سی سالگی» را در اختیار طرفداران خود قرار بدهد. این موزیک‌ویدئو با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز سه‌شنبه مصادف با دوم شهریور ماه منتشر خواهد شد و جزئیات بیشتر درباره آلبوم «سی سالگی» را می‌توانید در روزهای آینده وب سایت خبری نوای پارسی بخوانید.
آلبوم «عاشقانه‌ها» با صدای این هنرمند به موفقیت خوبی در سال‌های اخیر دست یافته بود و احسان خواجه‌امیری پس از آن اجراهای موفقی در داخل و خارج کشور تجربه کرد. او این بار نیز با همان تیم قبلی خود یعنی هومن نامداری، علیرضا افکاری و روزبه بمانی قطعات این آلبوم را تولید کرده است و  شنیده‌ها حکایت از آن دارد که «سی سالگی» این شانس را دارد که موفقیت آلبوم «عاشقانه‌ها» را تکرار کند.

رو نمایی از کاور آلبوم «سی سالگی» اختصاصی وب سایت خبری و رسانه نوای پارسی :

منبع وب سایت خبری و رسانه نوای پارسی

30 Salegi Caver

نظرات.

در حال حاضر هیچ نظری مربوط به این مقاله وجود دارد. شما برای اولین بار افتخار ویژه ارسال یک دیدگاه را دارید. با سپاس!

پاسخ دهید

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
* ممکن هست شما از برچسب ها و ویژگی های HTML استفاده کنید : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>